Mourinho po derby: Byli jsme lepším týmem

42

Derby mezi Manchesterem United a Liverpoolem skončilo remízou 1:1. Pozápasové vyjádření Josého Mourinha k zápasu:

O ZÁPASE

Výsledek není takový, jaký jsme chtěli a o který jsme bojovali, ale musíme ho přijmout. V první půli jsme si vytvářeli šance, ale oni dostali penaltu a dali branku. Ve druhé půli jsme je tlačili a vytvořili si mnoho šancí. Soupeř, ale dobře bránil a čekal na šance k protiútoku.

VYROVNÁNÍ

Museli jsme změnit kvalitu naší hry a začít hrát více přímočaře, protože Liverpool bránil s mnoha hráči. Nakonec jsme je zatlačili, vyrovnali a kdybychom měli více času, tak bychom i vyhráli, protože jsme je dostali pod veliký tlak.

SPÁLENÉ ŠANCE

Neproměnili jsme důležité šance. Jejich brankář předvedl dobré zákroky. Viděl jsem Mkhitaryanovu přihrávku na Martiala. Dále tyč od Fellainiho. Viděl jsem mnoho příležitostí, ale gól stále nepřicházel. Nakonec jsme ho však vstřelili a kdybychom měli pár minut navíc, vyhráli bychom.

FELLAINIHO VLIV

Neměl jsem více možností na střídání: byl to buď Fellaini, nebo Rashford. Když jsem ale viděl tolik žlutých dresů před a ve vápně, napadlo mě, že by hráči mohli ztratil emocionální rovnováhu a začít hrát ještě více přímočaře – a k tomu potřebujete Fellainiho. Byl pro nás důležitým hráčem.  

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Manchester United – Liverpool
Ďalší článokMkhitaryan: Atmosféra bola neuveriteľná
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!