01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po derby: Byli jsme lepším týmem

Derby mezi Manchesterem United a Liverpoolem skončilo remízou 1:1. Pozápasové vyjádření Josého Mourinha k zápasu:

O ZÁPASE

Výsledek není takový, jaký jsme chtěli a o který jsme bojovali, ale musíme ho přijmout. V první půli jsme si vytvářeli šance, ale oni dostali penaltu a dali branku. Ve druhé půli jsme je tlačili a vytvořili si mnoho šancí. Soupeř, ale dobře bránil a čekal na šance k protiútoku.

VYROVNÁNÍ

Museli jsme změnit kvalitu naší hry a začít hrát více přímočaře, protože Liverpool bránil s mnoha hráči. Nakonec jsme je zatlačili, vyrovnali a kdybychom měli více času, tak bychom i vyhráli, protože jsme je dostali pod veliký tlak.

SPÁLENÉ ŠANCE

Neproměnili jsme důležité šance. Jejich brankář předvedl dobré zákroky. Viděl jsem Mkhitaryanovu přihrávku na Martiala. Dále tyč od Fellainiho. Viděl jsem mnoho příležitostí, ale gól stále nepřicházel. Nakonec jsme ho však vstřelili a kdybychom měli pár minut navíc, vyhráli bychom.

FELLAINIHO VLIV

Neměl jsem více možností na střídání: byl to buď Fellaini, nebo Rashford. Když jsem ale viděl tolik žlutých dresů před a ve vápně, napadlo mě, že by hráči mohli ztratil emocionální rovnováhu a začít hrát ještě více přímočaře – a k tomu potřebujete Fellainiho. Byl pro nás důležitým hráčem.  

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!