26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pogba: Souhra je klíčem

Paul Pogba tvrdí, že souhra a zlepšená kombinace je důvod, proč mají svěřenci Josého Mourinha šňůru devíti výher v řadě.

Po řadě frustrujících utkání a nezasloužených remíz se dostal Manchester United do formy. Ačkoliv výkony jsou lepší již delší dobu, body začali pravidelně sbírat hráči v rudých dresech teprve nedávno. Pogba věří, že týmu zkrátka šest měsíců trvalo, než se pořádně sehrál, díky čemuž teď sklízí ovoce.

Myslím, že je to tím, že se nyní známe daleko více, díky čemuž více funguje souhra a samotná kombinace na hřišti. Už vím, jak hledat Zlatana, Martiala nebo Rashforda… Trvalo nám šest měsíců, než jsme se stali kompaktním celkem, což lze zpozorovat na výsledcích.

Myslím, že jsme nyní na správně cestě. Vždycky je těžké, pokud máte nové hráče, se sehrát a adaptovat se na anglický styl fotbalu. A to se právě stalo, což je skvělé.

Pogbovi byl také položen dotaz, proč je souhra mezi ním a Zlatanem tak funkční.

Nevím (smích). Prostě je hráč, kterého dokážu najít. On má všechno. Je to dokonalý útočník. Dáte mu míč a on ho umí podržet, umí najít prostor, má řadu skvělých schopností jako hru hlavou, zakončování a navíc je silný… Tak se ho zkrátka snažím hledat.

Líbí se mi, jak hraje a myslím, že u něj je to zrovna tak. Jsme sehraní a to není nic, co bychom na tréninku pilovali. Prostě se to stalo.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!