22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Jose Mourinho
Mediálne správy

Mourinho reaguje na vítězství proti Hull City

Manchester United porazil Hull City 2:0 v prvním semifinálovém zápase EFL poháru a má tak dobře nakročeno do odvetného zápasu, který se odehraje na KC Stadium. Zde přinášíme souhrn Josého komentářů k zápasu.

DRUHÁ BRANKA

Očekával jsem těžký zápas. Nepočítal jsem s tím, že by mohl skončit čtyř, nebo pěti brankovým rozdílem. Výsledek 1:0 bych považoval za dobrý výsledek, ale 2:0 je samozřejmě lepší. Semifinále neskončilo, nejsme ještě ve Wembley, ale druhý gól může hrát důležitou roli.

PRVNÍ PŮLE

V defenzivě byli dobře organizovaní, přesně jak jsem očekával, což pro nás nebylo jednoduché. Navíc jsme si to komplikovali zbytečnými přihrávkami navíc, oddalovali jsme finální rozhodnutí a dávali jim tak čas na zformování obranného bloku. Nebyl to náš nejlepší poločas. Myslím, že jsme si měli všichni počínat lépe – já, hráči, ale také fanoušci. Ve druhé půli jsme se všichni trochu zlepšili – ale jen trochu.

OBJETÍ OD FELLAINIHO

Myslím, že tím chtěl ukázat, že si je vědom jak moc jsem ho podporoval v jeho těžkých časech. Možná to také bylo tím, že jsem mu řekl „jdeš vstřelit druhý gól“, nevím. Každopádně to pro něj bylo skvělé vstřelit branku před fanoušky, navíc důležitou branku.

PŘÍPRAVA NA LIVERPOOL

Nyní máme před sebou zápas proti Liverpoolu, kde si všichni (já, hráči a stadion) musíme počínat lépe. Každý miluje velké zápasy … takže pojďme na to.

ZLATAN

Na otázku, zda nemoc ovlivní Zlatana na nedělní zápas, odpověděl José: „Nemyslím si, nemyslím si.“

DESÁTA VÝHRA V ŘADĚ?

Vyhrát devětkrát v řadě je pro nás nyní velmi důležité. V Premier League jsme vyhráli šestkrát za sebou, takže pojďme zkusit sedmou výhru a celkem desátou v řadě! Nicméně zopakuji, pokud toho chceme dosáhnout, musíme se VŠICHNI zlepšit.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!