29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mata: V Hullu bude potřeba dobrého výkonu

Juan Mata tvrdí, že dvojzápas s Hullem není stále rozhodnut, přestože si svěřenci Josého Mourinha vytvořili dvoubrankový náskok v zápase na Old Trafford.

Po prvním poločase, v němž se United gólově trápili, rozhodli o vítězství Rudých ďáblů v druhé půli Juan Mata, který z bezprostřední blízkosti rozvlnil síť a Marouanne Fellaini, jež hlavičkou překonal brankáře Hullu na samém konci utkání.

Odveta je naplánovaná na 26. února a vyjádřil se k ní právě hráč utkání, Španěl Juan Mata.

Gól jsme nedostali a dvakrát skórovali. Hlavně ten Marouannův gól byl velmi důležitý – jsme o trochu blíže postupu. Zápas probíhal podobně jako několik jiných tuto sezonu. Hráli jsme dobře, vytvářeli šance, ale branky nikde. Ale ve druhé půli jsme už skórovali dvakrát, takže je to dobrý výsledek. Pro mě je důležité hrát pěkný fotbal a vytvářet si šance, protože pak je jasné, kdo je blíže vítězství.

Čisté konto je rovněž velmi důležité, stejně jako fakt, že jsme jim ani moc šancí neumožnili. Měli jeden útok, při němž nás vážně ohrozili, ale nakonec jsme vše vyřešili, což bylo podstatné.

Ještě před odvetou se svěřenci Mourinha utkají se Southamptonem a Liverpoolem, a až poté se oba soupeři zase střetnou o finále ligového poháru.

Hull bude muset skórovat a na to se musíme připravit. Víme, že dokáže připravit hodně divokou atmosféru a na to se také musíme připravit. Ale i tak se budeme snažit skórovat a snad se opět dostaneme na Wembley. Pro nás a naše fanoušky to bude úžasný moment.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!