Mourinho: Proti Hull City nastoupíme v plné síle

37

José Mourinho potvrdil, že následující utkání nastoupí Manchester United s hráči, kteří při výhře nad Readingem odpočívali.

Antonio Valencia, Ander Herrera, Paul Pogba a Zlatan Ibrahimovič budou všichni připraveni pro nadcházející utkání s již zmíněným Hullem, stejně jako pro ligové utkání s Liverpoolem.

Budou hrát ti, kteří dnes nehráli. Utkání odehráli odpočatí hráči a nechci se bavit o základu či lavičce, ale zkrátka jsme nyní nastoupili s hráči, kteří před tím nehráli s West Hamem. V dalším utkání opět nastoupíme s odpočatými hráči. Takže je asi lehké předpovědět naši sestavu –  Zlatan, Pogba, Herrera, Valencia. Zkrátka ti, kteří nyní nehráli.

Samozřejmě si je manažer vědom i následujícího utkání s Liverpoolem, ale dle jeho slov chce vyhrát každou trofej.

Hull se dostal do semifinále, což je pro ně velká příležitost. A nechci za ně mluvit, ale další velký zápas je čeká tři nebo čtyři dny na to, protože hrají s Bournemouthem. A my pro změnu hrajeme s Liverpoolem, takže i nás čeká velký zápas, ale přesto chceme být ve finále. Takže proti Hullu nastoupíme s tím nejlepším, co nám kádr nabídne. A protože se hraje na dvě kola, a to druhé hrajeme venku, musíme si udělat co největší náskok už nyní.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney vyrovnal rekord Bobbyho Charltona
Ďalší článokMourinho chválí Rashforda
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!