15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney vyrovnal rekord Bobbyho Charltona

Wayne Rooney nyní potřebuje jeden jediný gól navíc, aby se stal nejlepším střelcem klubu všech dob. K této metě se přiblížil poté, co vstřelil první branku zápasu v utkání FA Cupu s Readingem.

Kapitán United otevřel skóre již po sedmi minutách, čímž se dotáhl na sira Bobbyho Charltona s 249 brankami v soutěžních utkáních.

Jsem velmi hrdý, že se mi něco takového povedlo v takovém klubu, jako je Manchester United a jsem poctěn, že za něj mohu hrát. Srovnat Bobbyho Charltona v počtu gólů je pro mě důležitý moment. Fotbal si užívám a jsem vděčný, že se mi podařilo skórovat. Manchester United je už dlouho součástí mého života a je to čest být vedle sira Bobbyho.

Samozřejmě, že by bylo hezké zlomit rekord před vlastními fanoušky. Tento týden nás čekají dvě domácí utkání, takže další branka by mohla přijít v těchto zápasech, doufejme. Dnešním výkonem jsem nadšený a ještě víc výsledkem. Měli jsme hodně změn v sestavě a kluci ukázali, že jsou připraveni, když je potřeba.

Rooney může překonat rekord v semifinále EFL Cupu proti Hull City v úterý nebo možná ještě lépe proti arcinepříteli Liverpoolu o víkendu.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!