Johnstone odchází do Aston Villy, Pereira se vrací na Old Trafford

6

Brankář Manchesteru United Sam Johnstone odchází do konce sezony na hostování do Aston Villy, zatímco portugalský brankář Joel Castro Pereira se vrací z hostování v Belenenses zpátky na Old Trafford.

23letý anglický brankář Manchesteru United Sam Johnstone v minulosti hostoval v Scunthorpe United, Walsallu, Yeovil Town, Doncaster Rovers a Prestonu North End. Nyní bude opět hostovat, tentokrát však v Aston Ville. Johnstone se tak stal první posilou manažera Steve Bruce. Ke svému odchodu Johnstone uvedl:

Jsem rád, že přicházím do Aston Villy. Je to skvělá příležitost, která se jednoduše nemohla odmítnout. Už se nemůžu dočkat, až začnu pracovat pod Steve Brucem, o kterém jsem slyšel jenom skvělé věci.

Johnstone minulý rok v říjnu podepsal s Manchesterem United nový kontrakt s platností do června roku 2018 s možností opce na další rok. V této sezoně nastupoval především za tým Manchesteru United U23 a dvakrát se objevil na lavičce náhradníků v prvním týmu Rudých ďáblů. V novém působišti by měl dostat více herních příležitostí. Aston Villa kromě něj může využít také služeb Pierluigiho Golliniho a Marka Bunna. Aston Villa se momentálně v Championship nachází na 12. místě, když na příčky zaručující postoupit do play-off ztrácí sedm bodů.

Z hostování v portugalském klubu Belenenses se naopak do Manchesteru United vrací portugalský brankář Joel Castro Pereira. Pereira, který v minulosti krátce hostoval také v Rochdale, odchytal za Belenenses celkem deset utkání a ve čtyřech případech se mu podařilo udržet čisté konto. Na Old Trafford by měl nyní krýt záda Davidu De Geovi a Sergio Romerovi.

Ke svému hostování v Portugalsku Pereira uvedl:

Chtěl bych všem v Belenenses poděkovat za to, že mi pomohli stát se lepším hráčem. Všem děkuji za příležitost, kterou jsem dostal. Byla to pro mne skvělá zkušenost a jsem rád, že jsem mohl hrát za tento tradiční portugalský klub a věřím, že jsem pomohl k dobrým výsledkům. Nemůžu se dočkat toho, až se vrátím do Manchesteru a budu tvrdě pracovat se svými spoluhráči.

Zdroj: manutd.com, skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFotoreport z tréningu: 05.01.2017
Ďalší článokStam sa teší na stretnutie s United, Josém a Ibrom
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!