28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera: Pomalu nacházíme své DNA

Ander Herrera věří, že výkony, kterými se on a jeho spoluhráči v posledních zápasech prezentovali, jsou přesně tím, co všichni včetně manažera celou dobu hledali a co v posledních dekádách United zdobilo.

Španěl hraje v letošní sezoně klíčovou roli, zejména pak při spolupráci záložní řady, která je po dlouhé době pýchou týmu. Nejen kvalita, ale i bojovnost záložníkovi nechybí, jelikož v posledním zápase proti West Hamu utrpěl po jednom ze střetů se soupeřem tři stehy.

Hrajeme dobře a většinu zápasů kontrolujeme my. Pokud sledujete Manchester United nyní, rychle si uvědomíte, co je ten klub zač a že jsme už konečně našli DNA jeho historie.

Důležitým faktem je podle mě také to, že soupeře do mnoha šancí nepouštíme a na hřišti se chováme jako velký tým. Samozřejmě je co zlepšovat, protože na to, kolik si vytváříme šancí, jich moc neproměňujeme, ale i tak můžeme vejít do nadcházejících měsíců optimisticky, protože, dle mého, jsme už na správné cestě.

Víme ho (směr, který po nás chce manažer). Od doby, co jsem v tomto klubu, jsem vyhrál dvě trofeje, FA Cup a Community Shield. Ale to je málo. Nyní jsme stále ve hře o čtyři trofeje a chceme je všechny.

Jsme Manchester United a musíme respektovat jeho historii a rvát se o všechno za každých podmínek. Už jenom proto, že máme kvalitní hráče. A vždycky říkám, že jsem rád členem tohoto týmu a snad budu neméně důležitým hráčem i nadále.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!