01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mata Rashford 2017 001
Mediálne správy

Mata a Rashford reagují na výhru proti West Hamu

Oba hráči zahráli roli perfektních náhradníků, když dokázali ovlivnit utkání natolik, aby strhli vítězství na svoji stranu v prvním utkání Manchesteru United v roce 2017.

Odchovanci Marcusovi Rashfordovi se podařilo uniknout po levém křídle, kde následně asistoval Matovi na první gól utkání po hodině hry, což nepochybně dodalo svěřencům Josého Mourinha klid na kopačkách. Pojistkou v podobě druhého gólu se blýskl Zlatan Ibrahimović.

Mata se vyjádřil k zápasu:

Vypadalo to na jeden z těch těžkých zápasů, kdy máte šance, ale prostě vám to tam nespadne. Naštěstí jsem se dostal k Marcusově přihrávce a skóroval a pak jsme přidali další gól [od Ibrahimoviće], takže jsme rádi za tři body.

United byli po vystřídání a změně taktiky jako vyměnění. Marcus Rashford se dokázal uvolnit na levé straně a své sólo zakončil gólovou přihrávkou na Matu. Jaké dostal Marcus instrukce od manažera?

Manažer mi jen řekl, ať zůstanu u lajny a snažím se zaměstnat jejich krajního obránce. Potom jsem zvedl hlavu a uviděl volného Juana na hranici vápna a naštěstí se mu podařilo dobře zakončit a rozvlnit síť.

Pondělní výhra pro United znamenala, že zaznamenali sedmé vítězství za sebou ve všech soutěžích a vytvořili opět tlak na týmy nacházející se na vyšších postech tabulky. Rashford tak uzavřel interview v optimistickém duchu.

Nad námi je to těsné. Mezi druhým a šestým týmem není velký bodový rozdíl a my se cítíme sebevědomě a víme, že musíme pokračovat v dobrých výkonech. Jít od zápasu k zápasu a udržovat tlak na týmy nad námi.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!