29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
henrikh-mkhitaryan-2016-001
Mediálne správy

Mkhitaryan vstřelil úžasný gól

Arménský záložník Henrikh Mkhitaryan prozradil, na co myslel při svém úžasném gólu v zápase proti Černým kočkám ze Sunderlandu. Škorpióní kop bude ozdobou nejen tohoto kola, ale i celé sezóny Premier League.

Ofenzivní záložník po zápase řekl, že jeho úžasný volej patou přes hlavu, byl kombinací čistého instinktu a improvizace, protože centrovaný míč nesměřoval tam, kde ho Mkhitaryan původně očekával.

Mkhitaryan vstřelil třetí gól při další důležité domácí výhře na Old Trafford. Úžasným způsobem zakončil Zlatanovu křížnou přihrávku, kterou škorpióním kopem nechytatelně usměrnil za záda brankáře Jordana Pickforda.

Očekával jsem přihrávku do náběhu, ale byl jsem již hodně vepředu, tak jsem dostal balon dozadu na paty. Jedinou možností bylo ho trefit patou přes hlavu. Udělal jsem to a podařilo se.

Nevšední gólový moment sice padl z ofsajdu, který rozhodčí neodmávali. Každopádně bude velkým kandidátem na gól roku nejen v Premier League. Fanoušci United tak mohou být spokojeni s dalším příspěvkem arménského záložníka, který se na Old Trafford stává jednou z klíčových osobností.

Po špatném úvodu do sezóny teď Mkhitaryan skóroval v každém ze svých posledních tří vystoupení a neprojevily se na něm žádné stopy z nedávného zranění kotníku, které ho vyřadilo ze dvou utkání.

Jsem v pohodě. Následky zranění mě v ničem neomezovaly a jsem opravdu šťastný z návratu na trávník a mám radost, že jsem týmu pomohl. Pokusím se odehrát to nejlepší i v dalším zápase, protože momentálně se nám daří, jsme v dobré formě a musíme to potvrzovat i nadále.

United završí kalendářní rok utkáním na Old Trafford proti Middlesbrough. V případě úspěchu získají pátou výhru v řadě a přiblížení k nejvyšším patrům ligové soutěže. 

 Zdroj: www.90min.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!