23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones chce splatit Mourinhovi důvěru

Phil Jones přiznává, že se mu zvýšilo sebevědomí po tom, co do něj José Mourinho vložil tolik důvěry. Avšak je si vědom toho, že jediná možnost, jak onu důvěru splatit, spočívá v konzistentních výkonech.

Jones si spolu s Marcosem Rojem vypěstoval ve středu obrany postupně rostoucí spolupráci, která začala jeho návratem v listopadu (november). Philovo působivé výkony se dočkaly uznání a také dvou nominací na Hráče utkání v posledních dvou zápasech Premier League.

Myslím, že čím jsem starší, tím se stávám moudřejší ohledně regenerace a uvědomuji si, jak je důležitá. Když jsem byl mladší, myslel jsem si, že vím všechno a po zápasech jsem nejspíše šel na jídlo nebo seděl u Playstationu. Teď to beru mnohem vážněji a regeneruji správně, protože vím, že musím udělat všechno pro to, abych byl na další zápas čerstvý a ve formě.

Jones se také vyjádřil ke spolupráci s Mourinhem.

Je to úžasné. Dal do mě spoustu důvěry a já se mu ji snažím splatit. Nejsem ten typ hráče, co potřebuje slyšet každý den na tréninku „jsi skvělý, jsi tohle, jsi tamto…“, ale samozřejmě je vždy skvělé slyšet od manažera i ostatních slova chvály.

Nežiji v nějaké iluzi. V téhle hře můžete být v jedné minutě nahoře a v další zase dole, takže musím jít od zápasu k zápasu a neustále se zlepšovat.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!