12/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
ander herrera
Mediálne správy

Herrera bude bojovat o svou budoucnost na Old Trafford

U fanoušků oblíbený záložník Manchesteru United Ander Herrera prohlásil, že jeho budoucnost v klubu není nikdy stoprocentně jistá. Podle Andera musejí hráči Rudých ďáblů prokazovat stoprocentní odhodlání i mimořádnou herní kvalitu a španělský středopolař bude bojovat, aby měl své místo v největším klubu v Británii.

United zvítězili v posledních třech ligových utkáních, ve kterých byl Herrera velkou oporou. Jeho zlepšená hra měla na výsledky velký dopad. Odehrál vždy celých devadesát minut a pomohl klubu dostat se na dostřel prvních čtyř týmů tabulky.

Herrera vytvořil impozantně sladěnou trojici společně s Carrickem a Pogbou, která opanuje střed hřiště. Navzdory prvnímu připsanému startu za národní tým v přátelském utkání proti Anglii bývalý hráč Bilbaa věří, že má ještě mnoho prostoru pro zlepšování, aby si zajistil dlouhou budoucnost na Old Trafford.

Na otázku, zda plánuje v klubu zůstat i v nadcházejících letech, Herrera odpověděl:

Ano, ale nikdy nevíte, protože pokud chci za United hrát i v dalších sezonách, musím hrát opravdu velmi dobře, protože se jedná o nejlepší klub v Anglii.

Klub má prostředky, aby přivedl jakéhokoliv hráče, takže se musím udržovat na co nejvyšší herní úrovni, pokud chci dále pokračovat v tomto týmu. Není to jednoduché, ale doufám, že mám dostatečné schopnosti bojovat o svou pozici v mužstvu.

Rodák z Bilbaa přestoupil do United v roce 2014 a nyní zažívá svou třetí sezonu na Britských ostrovech. Zmínil, že Premier League není od La Ligy příliš odlišná.

Každý se mě ptá na rozdíly, ale abych byl upřímný, nemyslím si, že jsou v obou soutěžích velké odlišnosti. Fotbal je fotbal úplně všude a dobří hráči hrají dobře kdekoliv.

Možná v rytmu hry je menší rozdíl. Ve Španělsku a jiných zemích se více přemýšlí o taktice nebo stylu bránění, ale v Anglii chtějí všichni útočit, což je samozřejmě dobré pro fanoušky.

Španělský záložník nastoupil v Evropské lize proti Manchesteru v roce 2012 a stále na tento zážitek vzpomíná:

Vzpomínky jsou úžasné, protože jsme vyhráli proti fantastickému týmu. Měl jsem šanci si zahrát proti Ryanu Giggsovi, což bylo pro mě důležité, protože jsem měl jeho plakát vylepený na zdi. Vzpomínám si, že jsme přivezli z Bilbaa spoustu lidí, byl to pro Athletic úžasný večer, zvítězit před dvanácti nebo třinácti tisíci fanoušky. Hráli jsme skvěle a na konci hry nám příznivci United aplaudovali, na což nikdy nezapomenu

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!