23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Zlatan ibrahimovic
Mediálne správy

Zlatan: Zraji jako víno

Zlatan Ibrahimovič se nezapomněl pochválit způsobem jemu vlastním, když řekl, že zraje jak víno a že může hrát klidně až do padesáti!

Útočník Rudých ďáblů už vstřelil tuto sezonu šestnáct branek a vyvrátil tak jakékoliv spekulace o tom, že je na anglický fotbal již starý. Po sobotním utkání sdělil reportérům následující myšlenky:

Usadil jsem se a cítím se tu šťastný. Je mi skvěle. I když je mi pětatřicet, cítím se na dvacet. A myslím, že mohu hrát až do padesáti! Čím jsem starší, tím jsem lepší – jako víno. Máte rádi víno, ne? Je to skvělý příklad.

Švéd hrál již v mnoha klubech, kde vstřelil mnoho branek, ale díky podpoře fanoušků se právě v United cítí jako hrdina.

Jediná věc, která mě překvapila, byla, že se hraje z jednoho konce hřiště na druhý. Žádný tým nekontroluje hru po celý zápas, je to nahoru dolů. Tempo hry je vysoké, ale věděl jsem to a připravil se na to. Hrál jsem v různých klubech v různých zemích a na všechno se musíte připravit.

K poslednímu utkání na The Hawthorns se Zlatan vyjádřil takto:

Byl to dobrý zápas. Brali jsme tři body, ale utkání to bylo těžké. Bylo to fyzicky náročné, ale na konci jsme to byli my, kdo vyhrál. Každé utkání je těžké, ale připravili jsme se na to. Tvrdě jsme na to dřeli a po zásluze jsou tři body naše.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!