25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

José chválí tým za vybojovanou výhru

José Mourinho schválí své svěřence za vybojovanou výhru 2:1 proti Crystal Palace. Vítězství označil v rozhovoru jako „zasloužené“ a zde jsou jeho komentáře.

Vybojované vítězství

Zasloužili jsme si výhru, protože jsme byli lepším týmem. Oni se zmohli jen na malou reakci- ale měli jí a také z ní skórovali. Pak však přišla naše nejlepší část v zápase. V první půli jsme kontrolovali hru, ale v posledních dvaceti minutách jsme byli velice dominantní. Hodně jsme si toho vytvořili, měli velkou touhu a na konci jsme dosáhli zasloužené výhry.

Konkurence na předních příčkách

Děláme pro to dost. Kdybychom měli body za remízy z domácích zápasů, byli bychom blíž k vrcholu tabulky. Tyto body jsme ale ztratili a teď se jen snažíme zaplnit bodovou mezeru na první top čtyřku. Do konce roku nás čekají tři zápasy – uvidíme, kde budeme 31. prosince.

Pochvala pro Marcose Roja

Rojo i Jones hrají skvěle. Nemluvil jsem o zákroku Dannyho Rose ani o zákroku Davida Luize a nebudu tedy mluvit ani o zákroku Marcose Roja. Je agresivní, ale hraje čistě. Pravděpodobně se nachází v životní formě.

Zranění Erica Baillyho

Zatím nevíme [jak je zranění vážné]. Nejedná o stejné koleno, které měl zraněné naposled, takže se nevrací k předešlému zranění. V zápase ovšem ukázal skvělý charakter, kdy se neustále snažil pokračovat ve hře, až nakonec došel k hranici, kdy už to dál nešlo.

 Pogba a Ibrahimovič

Myslím, že oba byli skvělý. Fantastická přihrávka, skvělý pohyb a výborná střela, ale osobně preferuji to co Zlatan předvedl po góle, protože to bylo fenomenální. Hrál vepředu proti čtyřem obráncům a vyhrál všechny vysoké míče, dobře zpracovával míče hrudí a uklidňoval hru. Nejde tu pouze o góly, které vstřelí, ani o tento gól, který nám zajistil tři body. Jde o jeho vůdcovství, touhu a vášeň!

Poděkování fanouškům

Byli fantastičtí – ostatně jako každý den. Vyhrát zápas na tak obtížném místě je pro hráče skvělé. Bylo pro nás komplikované se sem dostat. Cesta od hotelu nám trvala hodinu a padesát minut, protože byl špatný provoz. Přijeli jsme až v sedm hodin a vše muselo probíhat rychle, protože za deset minut jsme museli být na rozcvičce. Vše to pro nás bylo složité, i proto, že jsme cítili tu empatii mezi hráči a fanoušky.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!