03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Zlatan ibrahimovic
Mediálne správy

Zlatan je po výhře nad Spurs plný sebevědomí

Zlatan Ibrahimovič je po vítězství nad Tottenhamem plný sebevědomí a doufá, že se tato skutečnost také promítne do tabulky po náročném vánočním programu.

Henrikh Mkhitaryan vstřelil svůj první gól v Premier League, čímž jen potvrdil formu, do níž se v posledních zápasech dostal. Bohužel pro něj však utrpěl zranění, nicméně i bez něj dokázali svěřenci Mourinha vítězství udržet. K zápasu se pak Zlatan vyjádřil následovně:

Bylo to velmi důležité, protože z posledních zápasů jsme nevytěžili to, co jsme vytěžit měli. Zvláště pak po velmi dobrých výkonech. Tým hrál opravdu velmi dobře. A když si vedete dobře a nezvítězíte, cítíte se, jako byste pracovali úplně zbytečně. Dneska jsme ale vyhráli proti týmu, který je dokonce před námi.

Pokud dokážeme hrát tak, jak jsme hráli dneska, tedy že držíme otěže utkání a nakonec i zvítězíme – můžeme hovořit o perfektní kombinaci!

Hráli jsme sebevědomě, drželi týmového ducha a hlavně jsme nikdy nepřestali věřit.

Po brance Mkhitaryana byl nejblíže brance Paul Pogba, který z přímého volného kopu nastřelil konstrukci brány.

Říkal jsem Paulovi, ať se kouká trefit, jinak je to poslední kop, který ho nechám zahrát. Ale trefil pouze konstrukci brány, což je škoda, protože za stavu 2:0 by se nám hrálo mnohem lépe, protože nikdy nevíte, co se na konci může stát. Zvláště po několika posledních zápasech. Dneska jsme ale hráli dobře a vyhrát si zasloužili.

United jsou nyní neporaženi už osm utkání napříč všemi soutěžemi, přičemž nejlepším střelcem s třinácti zásahy je právě útočník ze Švédska.

Pokud vyhrajeme dvě tři utkání, jsme zase ve hře. Tohle je Premier League a je to něco nového pro mě, protože v jiných soutěžích jsme v podstatě kontrolovali celou sezonu. Pokud tedy budeme pokračovat v těchto výkonech i nadále, jsem si jistý, že se zase dostaneme do hry. Jsem o tom přesvědčen!

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!