28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
ashley young
Mediálne správy

Ashley Young odhaluje tajemství ze šatny

U fanoušků oblíbený záložník Manchesteru United Ashley Young se rozhodl vrhnout světlo na některá tajemství ze šatny Ruďých ďáblů. Prozradil, kteří hráči sedí ve správném rohu a zároveň své postavení v týmové hierarchii.

Ashley se pochlubil, že v šatně zařizuje přehrávání hudby. Dále řekl, že jeho místo spočívá vedle kapitána Wayna Rooney, Zlatana Ibrahimoviče a Erica Baillyho, což mu zbytek týmu závidí.

„Dobrá hudba Vás může namotivovat k zápasu. V šatně můžete pouštět cokoliv. Každý hudební styl má své zastánce i odpůrce, občas se ale někdo pokusí hudební styl výrazně změnit. Převážně David De Gea, který má šílený hudební vkus. Kdykoliv pustí svůj heavy metal, některý spoluhráči se rozhlížejí a přemýšlí, že utečou ze šatny pryč“.

„V našem rohu jsme tu já, Eric, Ibra a Wazza, což přitahuje pozornost zbytku týmu. Je to opravdu správný kout kabiny. Každý na nás kouká a ptá se: co se to tam zase děje?“

Young se taky vyjádřil, že by v šatně na Old Trafford mohlo být více elektrických zásuvek. Je zřejmé, že v dnešní době jsou takové věci velmi důležité, každý potřebuje mít svá zařízení plně nabitá, kdykoliv je to možné.

„Každý potřebuje nabít svůj telefon nebo tablet před tím, než někam odcestujeme. Ano, vážně by se nám jich hodilo více“.

Ačkoli bývalý hráč Aston Villy možná sedí na nejlepším místě v šatně, na hřiště se nedostává příliš často. Young nehrál od listopadového vítězství proti Swansea a spekuluje se o jeho možném odchodu. Everton, Swansea, West Brom i Watford údajně zvažují angažmá tohoto sympatického křídelníka.

Zdá se pravděpodobné, že záložník, který v United působí od roku 2011, klub opustí. Zda to bude v zimě nebo v letním přestupovém období, si musíme počkat. Jeho neustále pozitivní nálada a úsměv na rtech bude fanouškům určitě scházet.  

zdroj: 90min.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!