15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Martial: Mentalita bude proti Luhansku klíčová

Anthony Martial cítí, že Manchester United musí být pozitivní, aby se dokázal adaptovat neznámému prostředí a dokázal získat důležité body.

Ďáblové navštíví město Odessa v jižní Ukrajině vůbec poprvé a to s vědomím, že k postupu do další fáze Evropské ligy jim stačí jediný bod.

Čtyřhodinový let, teploty pod bodem mrazu a dav partyzánů by mohly mít vliv na výsledek zápasu, ale Martial trvá na tom, že jediné, na co se budou hráči soustředit, bude jejich vlastní výkon.

Je to velmi odlišné. Nejen fanoušky, ale také počasím. U nich je v této době pořádná zima. Je ale jen na nás, jak si odpočineme v letadle a nejvíc je to stejně o hlavě. Jak k věcem přistupujete, co děláte na hřišti, jestli si hledíte svého – to jsou věci, na kterých záleží.

Očekáváme náročné utkání. Na Old Trafford se nám proti nim celkem dařilo, ale ve čtvrtek to bude určitě úplně jiný zápas. Budou zde mít své příznivce a budou odhodlaní znepříjemnit nám život co nejvíc. Nebude jednoduché uhrát dobrý výsledek, musíme být ostražití.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!