22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Je skvělé mít Baillyho zpět

José Mourinho kvituje návrat Erica Baillyho do tréninkového režimu, jelikož následuje náročný zápasový program v prosinci (december).

Náš střední obránce, který byl zvolen hráčem měsíce srpen (august), utrpěl zranění kolene v zápase proti Chelsea 23. 10., načež vynechal osm zápasů ve všech soutěžích.

Manažera i fanoušky potěšilo, že se reprezentant Pobřeží Slonoviny rychle zotavil a navíc byl jmenován i na lavičku náhradníků na zápas s Evertonem.

Phil Jones a Marcos Rojo spolu nastoupili již popáté v řadě podávajíc solidní výkony, za což si vysloužili chválu od manažera, který oba popsal jako ,,skvělí“ a ,,fenomenální“. José Mourinho řekl také několik slov MUTV ohledně Ericovo načasovaného návratu v době, kdy bude muset více rotovat sestavou.

Potřebujeme jej. Není dobré, aby stejní hráči nastupovali do každého zápasu, ale nyní tomu tak je, protože nemáme dostatek alternativ.

Takže mít Erica zpátky je velmi dobrá zpráva, ikdyž je to jen na pár týdnů kvůli Poháru afrických národů [v lednu/január], ale alespoň v tomto náročném období okolo Vánoc máme více než jednu možnost a to je důležité.

Po tom, co Bailly strávil zápas proti Evertonu na lavičce náhradníků, se bude chtít vrátit zpět do sestavy a bude k tomu mít příležitost už ve čtvrtek proti ukrajinskému celku Zorya Luhansk.

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!