Zlatan chválí předvedenou hru

6
Zlatan ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovič označil výkon Manchesteru United jako ohromující, poté co porazili West Ham 4:1 a vyřadili je tak z EFL poháru.

Zlatan vstřelil úvodní branku zápasu ve druhé minutě a konečné skóre uzavřel druhou brankou v 93minutě.

V neděli vstřelili gól v úvodu zápasu oni a my jsme museli dotahovat. Dnes to bylo odlišné, protože když vedete o gól, máte více prostoru. Zápas jsme odehráli přesně podle plánu. Jako tým jsme byli skvělý, protože jsme pomáhali jeden druhému a obětovali se jeden pro druhého.

Po vstřelení první branky byl Ibrahimovič zasažen brankářem Adrianem do kolene a vypadalo to na ošklivé zranění.

Ano, když jsem vystřelil na bránu, snažil jsem se vyhnout kontaktu s brankářem, ale on udělal to, co udělal. Hlavní je, že nejsem zraněn, takže žádný strach. Důležité je hrát dobře a cítit se dobře a dávat chlapcům sebedůvěru, aby se v zápase cítili dobře. Snažím se týmu pomoct, jak nejlépe mohu.

Se svým výkonem jsem také spokojen. Vím, že jsem mohl vstřelit víc gólů, ale ty přijdou. O góly strach nemám, protože to je ten nejlehčí problém.

United budou ve dvouzápasovém semifinále EFL poháru čelit Hull City. První utkání se odehraje 9. ledna 2017.

V semifinále buď vyhrajete, nebo prohrajete. Je jedno proti komu se utkáme, musíte tomu dát dvě stě procent. [Hull City] Udělají vše, aby se dostali do finále, a to samé platí pro nás. Budeme připraveni a uděláme vše, abychom finále dosáhli.

zdroj:manutd.com

Predchádzajúci článokMkhitaryan potěšen výkonem
Ďalší článokMkhitaryan: Nikdy se nevzdávám
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - kdy jsme s otcem sledovali zápasy United v lize mistrů - v té době to byla jediná příležitost, jak sledovat zápasy živě v TV. Postupně jsem také pročítal otcovi staré časopisy o fotbale, (které si z dob komunismu schovával jako vzácnost) kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United a to jak se klub zvedl po Mnichovské tragédii, mě chytli za srdce a já měl jasno v tom, kdo bude mít tým.