20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Henrikh Mkhitaryan
Mediálne správy

Mkhitaryan potěšen výkonem

Henrikh Mkhitaryan je potěšen oceněním „muž zápasu“ a vyzdvihl týmový výkon, díky kterému Manchester United zdolal West Ham United vysoko 4:1, ve čtvrtfinále EFL poháru.

Jsem potěšen svým a týmovým výkonem. Odvedli jsme dobrou práci. Snažili jsme se udělat vše, co bylo v našich silách, abychom odčinili nedělní zápas a tentokrát vše fungovalo a my jsme spokojeni.

United předvádí na domácí půdě v pohárových zápasech výbornou formu, když porazili Feyenoord, Fenerbahce a v rámci EFL poháru vyřadili jeho posledního držitele, Manchester City. Mkhitaryan věří, že si tuto formu přenesou do nedělního ligového zápas v Goodison Park.

V posledním zápase nám nevycházela koncovka. Tentokrát jsme do toho dali ještě víc a vstřelili čtyři branky. Možná jsme jich mohli dát víc, ale odehráli jsme výborné utkání. Měli jsme skvělé přechody do útoku. Nyní se však musíme připravit na nedělní střetnutí proti Evertonu.

Sedm a dvacetiletý Arménec byl neustálou hrozbou pro obranu West Hamu a v zápase zařídil dvě gólové asistence pro Ibrahimovičove a Martiala.

Někdy se po zápase cítíte hodně unaveni, ale je to taková ta „dobrá“ únava, kdy cítíte, že jste na hřišti odevzdali vše a jste se svou prací spokojeni. Tohle je jeden z těch dnů. Když vyhrajete zápas, zotavujete se rychleji a lépe. V kabině je více srandy a celkově panuje dobrá atmosféra.

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!