26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Nejlepší anglický fotbal v nejlepší kvalitě

Společnost DIGI CZ vlastní vysílací práva na anglickou Premier League, druhou anglickou soutěž Sky Bet Championship i španělskou La Ligu a přímé přenosy z těchto atraktivních soutěží mohou v Česku sledovat jen zákazníci satelitní Nové DIGI TV nebo internetové DIGI2GO. DIGI CZ ale nechce ochudit o výjimečné fotbalové zážitky ani další sportovní fanoušky, proto nabízí programový balíček SPORTPLUS, který je možné pořídit samostatně.

SPORT PLUS snadno a bez komplikací

K tomu, aby si fotbaloví fanoušci samostatný balíček SPORTPLUS od DIGI CZ s Premier League, La Ligou s El Clásicem, a také s druhou anglickou nejvyšší soutěží Sky Bet Championship pořídili, nepotřebují měnit poskytovatele satelitní či internetové televize. Balíček SPORT PLUS si můžou pořídit samostatně a využívat jej vedle již stávajícího televizního připojení. Balíček je vhodný také pro ty, kteří si nechtějí pořizovat běžnou placenou televizi, ale mají zájem zaplatit si jen exkluzivní sportovní obsah.Nikdo jiný na českém trhu podobnou službu nenabízí.

„I když dnes není nikterak složité změnit poskytovatele televizních programů, je to pro řadu zákazníků stále bariéra, kterou vnímáme. Věříme, že zákazníci, kteří k nám teď přijdou jen kvůli našim sportům, nakonec zůstanou a pořídí si od nás celou bohatou programovou nabídku. Jsme totiž volbou s televizními programy pro celou rodinu a s nejlepším poměrem nabídky a ceny na našem trhu,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Fanouškům, kteří si balíček SPORT PLUS pořídí, odpadne starost o to, kde se dá sledovat špičkový fotbal v té nejlepší kvalitě, a zároveň se nemusí obávat obtíží a dodatečných nákladů při přecházení mezi operátory. Cena balíčku SPORT PLUSje 349 Kč měsíčně a získat jej lze prostřednictvím webových stránek www.digi2go.cz pro připojení přes internet nebo na www.novadigitv.cz pro připojení přes satelit. Zájemci mohou také kontaktovat zákaznické centrum na tel. čísle 533 427 533.

Exkluzivní programy DIGI Sport v balíčku SPORT PLUS

Hlavním lákadlem balíčku SPORTPLUS jsou programy DIGI Sport 1, DIGI Sport 2 a DIGI Sport 3. Právě na nich se exkluzivně vysílá Premier League, Sky Bet Championship a španělská La Liga. Fanoušci špičkového tenisu se na těchto kanálech od nového roku navíc dočkají přenosů z prestižních turnajů ATP včetně závěrečného Turnaje mistrů v Londýně.

Balíček SPORT PLUS ovšem nezahrnuje jen tři programy DIGI Sport s dominantním fotbalovým obsahem. Celkem s ním sportovní příznivci získají 15 převážně sportovních programů, naprostou většinu v HD rozlišení. Jeho součástí jsou kanályDIGI Sport 1, DIGISport 2, DIGISport 3, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena Sport, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Golf Channel, ČT Sport a také ČT 1, ČT 2 a ČT 24.

Doplňkový balíček SPORT na půl roku zdarma

Satelitní Nová DIGI TV i internetová DIGI2GO nabízí vedle samostatného balíčku SPORT PLUS i standardní balíček SPORT za pouhých 149 Kč. Ten je k dispozici jako doplňková nabídka k ZÁKLADNÍMU programovému balíčku. U příležitosti El Clásika DIGI CZ přichází se speciální slevovou akcí. Nabízí novým zákazníkům programový balíček SPORT na půl roku zdarma. Aby nový zákazník mohl získat doplňkový balíček SPORT na prvních šest měsíců zdarma, musí si jej objednat v rámci akce „El Clásico dárek“ spolu se satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO v těchto dnech, nejpozději však 3. 12. 2016. Stejný termín pro objednání zvýhodněného balíčku SPORT platí i pro stávající zákazníky. Novou DIGI TV nebo DIGI2GO s balíčkem SPORT na půl roku zdarma lze získat zavoláním na zákaznickou linku 533 427 533 nebo objednat na http://cz.digi.tv/el-clasico/.

Samostatný balíček SPORT PLUS

Internetová DIGI2GO

Satelitní Nová DIGI TV

SPORT PLUS

SPORT PLUS

15 kanálů (13 v HD)

15 kanálů (12 v HD)

349 Kč

349 Kč

 

Doplňkový balíček SPORT

Internetová DIGI2GO

Satelitní Nová DIGI TV

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

BALÍČEK SPORT

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

BALÍČEK SPORT

60 kanálů (27 v HD)

8 kanálů (7 v HD)

70 kanálů (12 v HD)

10 kanálů (6 v HD)

349 Kč

149 Kč*)

299 Kč

149 Kč *)

*) El Clásico dárek – Při objednání doplňkového balíčku SPORT do 3. 12. 2016 a uzavření smlouvy na 24 měsíců získává zákazník balíček SPORT na 6 měsíců zdarma.

digi-sport-plus-banner

Více o DIGI SPORT PLUS ZDE!

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!