Herrera před zápasem s West Ham United

8
ander herrera

Ander Herrera je odhodlán odměnit fanoušky tím, že si Manchester United zajistí účast v semifinále EFL poháru. Pro postup musí porazit West Ham United, se kterým se United střetli v posledním ligovém kolo Premier League na Old Trafford, kde zápas skončil smolnou remízou 1:1.

Je dobře, že hrajeme hned ve středu. Bude to odveta a doufáme, že smůlu konečně prolomíme. Nezáleží na soutěži, nezáleží na zápase, chceme prostě vyhrát. Chceme bojovat o všechno, aby fanoušci byli hrdí.

West Ham má dobrý tým, není lehké jim bránit ve vytváření šancí. Lanzini, Sakho, Payet a Antonio jsou velmi dobří hráči, ale v posledním zápase jsme jim dovolili vytvořit pouze dvě šance. Byli jsme dominantní, takže doufejme, že si ve středu vytvoříme stejně šancí a vyhrajeme.

Zdroj:manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTréning pred pohárovým stretnutím
Ďalší článokÚstup ze slávy ??
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!