Herrera před zápasem s West Ham United

8
ander herrera

Ander Herrera je odhodlán odměnit fanoušky tím, že si Manchester United zajistí účast v semifinále EFL poháru. Pro postup musí porazit West Ham United, se kterým se United střetli v posledním ligovém kolo Premier League na Old Trafford, kde zápas skončil smolnou remízou 1:1.

Je dobře, že hrajeme hned ve středu. Bude to odveta a doufáme, že smůlu konečně prolomíme. Nezáleží na soutěži, nezáleží na zápase, chceme prostě vyhrát. Chceme bojovat o všechno, aby fanoušci byli hrdí.

West Ham má dobrý tým, není lehké jim bránit ve vytváření šancí. Lanzini, Sakho, Payet a Antonio jsou velmi dobří hráči, ale v posledním zápase jsme jim dovolili vytvořit pouze dvě šance. Byli jsme dominantní, takže doufejme, že si ve středu vytvoříme stejně šancí a vyhrajeme.

Zdroj:manutd.com

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTréning pred pohárovým stretnutím
Ďalší článokÚstup ze slávy ??
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - kdy jsme s otcem sledovali zápasy United v lize mistrů - v té době to byla jediná příležitost, jak sledovat zápasy živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, (které si z dob komunismu schovával jako vzácnost) kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United a to jak se klub zvedl po Mnichovské tragédii, mě chytli za srdce a já měl jasno v tom, kdo bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!