Lingard vyžaduje trpělivost

12

Jesse Lingard si myslí, že jediná věc, která momentálně týmu chybí, je alespoň trocha štěstí.

Včera se hráči United dočkali již čtvrté remízy v domácím prostředí v řadě. Poslední tým, který takto uloupil na Old Trafford body, byl West Ham, přičemž stejný tým se do Manchesteru vrátí již tuto středu v rámci ligového poháru.

Lingard, který včera mohl být střelcem vítězného gólu a jež nakonec ale nebyl uznán pro ofsajd, celou situaci okomentoval následovně:

Hrajeme opravdu dobře, bohužel stále remizujeme. Výkony jsou na naší straně a vše je pouze otázka dotlačení míče do sítě. Máme na kontě čtyři remízy s obrovským množstvím šancí. Momentálně nám chybí štěstí. Nyní se ale musím soustředit na středeční utkání.

Letos hrajeme opravdu dobře a v každé soutěži, ve které momentálně jsme, je naší prioritou vítězství. Takže je možná dobře, že opět hrajeme s West Hamem, protože to můžeme odčinit.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnocení: Manchester United – West Ham United
Ďalší článokJones: Musíme veriť, že góly prídu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!