31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rojo: Ligová tabulka se může rychle změnit

Marcos Rojo přiznává, že Manchester United nedávno zbytečně ztratil body na čelo tabulky, ale je přesvědčený, že se tým brzy dostane do boje o první příčky.

Před nedělním utkáním proti West Hamu United se nacházejí Reds na šestém místě, devět bodů za vedoucí Chelsea, když je o body okradli Stoke City, Burnley a Arsenal.

Rojo také sdílí pocit ostatních, že United hrají dobře, což se potvrdilo vítězstvím nad Feyenoordem ve čtvrtek, a doufá v navázání na tento výkon.

Zasloužili jsme si vyhrát několik posledních domácích zápasů, protože jsme byli lepší tým, ale nepodařilo se nám urvat vítězství, což bylo frustrující. Následující zápas proti West Hamu je pro nás velmi důležitý. Vítězství by nás postavilo do dobré pozice před Vánoci, kdy jdou utkání rychle po sobě a vše se může hodně rychle změnit.

Premier league je velmi vyrovnaná liga, kde se vše stále mění. Trochu ztrácíme na čelo tabulky, ale tým je v dobré pohodě a hraje velmi dobře.

Rojo by se mohl objevit v základní sestavě vedle konečně zdravého Phila Jonese, který hrál každý z posledních tří zápasů United ve všech soutěžích.

Jsem opravdu rád za Phila potom, jaké měl zranění. Nemohl hrát docela dlouho, takže mít ho zpět je pro mě i pro celý tým dobrou zprávou.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!