Herrera: Remíza je „neuveriteľná“

11
ander herrera

Ander Herrera opísal remízu Manchesteru United s West Hamom United v pomere 1:1 ako „neuveriteľnú“, keďže kladivári sa už stáli štvrtým tímom v rade, ktorý uhral na štadióne Old Trafford nerozhodný výsledok v rámci Premier League.

Aj napriek vedúcemu gólu Diafru Sakha z druhej minúty si zverenci Josého Mourinha vytvorili niekoľko šancí nato, aby vyhrali zápas a zlepšili tak výsledky z domáceho prostredia proti Stoke City, Burnley a Arsenalu.

Iba hŕstka ľudí by stavila proti tomu, že United získajú všetky tri body, keďže už v 21. minúte vyrovnal stav stretnutia Zlatan Ibrahimović, avšak the Reds sa museli opäť uspokojiť iba s deľbou bodov.

Ander Herrera poskytol bezprostredne po zápase rozhovor a dodal, že nemôže uveriť tomu, že United opäť zaznamenali nerozhodný výsledok.

Brankár bol opäť najlepším hráčom súpera. Rovnaké to bolo proti Burnley, Stoke a Arsenalu. Nedokážem si spomenúť na akýkoľvek zápas v sezóne, kde by si súper vytvoril viac šancí ako my.

Hráme naozaj dobre. Vytvárame si veľa šancí, produkujeme veľa striel, posúvame loptu zo strany na stranu a centrujeme, takže už naozaj neviem, čo musíme urobiť, aby sme vyhrali. Neviem, čo mám povedať našim fanúšikom, pretože po tomto stretnutí sme nesmierne frustrovaní.

Prezentujeme sa tým správnym futbalom a robíme správne veci. Myslím si, že West Ham je dobrý celok, avšak v celom stretnutí nemali na kopačkách loptu dlhšie ako jednu minútu. Je to neuveriteľné, že nevyhrávame tieto zápasy. Prvýkrát v mojej kariére prechovávam takéto pocity.

Herrera a jeho spoluhráči sa to budú snažiť napraviť, a to už 30. novembra, kedy v rámci EFL Cupu sa stretnú na domácej pôde opäť s West Hamom United, kde si zmerajú svoje sily v rámci štvrťfinále tejto pohárovej súťaže.

zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokReview: Manchester United – West Ham
Ďalší článokRui Faria po remíze s West Hamom
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.