25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinhův pohled na vítězství s Feyenoordem

Jose Mourinho přiznává, že je šťastný s výkonem a výsledkem, když se mohl dívat, jak jeho svěřenci porazili Feyenord 4:0 v pátém skupinovém zápase Evropské ligy.

PRVNÍ DOJMY

Ano. Jsem šťastný s výkonem i výsledkem. Tvrdil jsem už před zápasem, že výkony bez výsledků sice nejsou dobré, ale dávají budoucnost. Špatný výkon s dobrým výsledkem je šťastný moment, ale je to jen jeden moment, neznačí dobrou budoucnost. Tentokrát hráli hráči opět skvěle a zároveň nastříleli několik branek, což je důležité, protože už od prvního dne říkám, že si v Evropské lize chceme vést dobře. Byli jsme v pozici, kdy jsme potřebovali 3 body a teď už nám schází jen jeden.

ROONEYHO EVROPSKÝ REKORD

O tomto rekordu jsem ani nevěděl. Mnohem důležitější jsou tři body a můj dobrý dojem z celého týmu, ale myslím, že když tvoříte historii, tak je to vždy nádherné. Dělá to tu třešničku na dortu vaší kariéry a pro Waynea je to samozřejmě úžasné.

NÁVRAT MKHITARYANA

Zasloužil si tu skvělou reakci fanoušků, protože hrál velmi dobře. Stále se během utkání zlepšoval až do momentu, kdy byl už opravdu unavený a já cítil, že přišel správný moment na střídání, aby si mohl vychutnat potlesk. Posílí to sebedůvěru a pomůže mu to s adaptací a snad se mu podaří zopakovat svůj výkon v Premier league, kde však může najít jiné překážky.

TĚŽKÝ VÝBĚR SESTAVY

Mnohem větší problém je, když nemáte možnost výběru. Například když jsem měl zraněného Phila Jonese, Marcose Roja, Smallinga a Baillyho, to byl velký problém. Pokud máte dilema a nevíte, koho napsat do základní jedenáctky, jsou to pořád dobré problémy.

DVAKRÁT ZA 4 DNY PROTI WEST HAMU

Upřímně se mi to nelíbí, nemám to rád. Už se mi to stalo několikrát v mé kariéře a je to něco, z čeho skutečně radost nemám. Musíme prostě zapomenout, že nějaké druhé utkání je a soustředit se jen na první – hezky krůček po krůčku.

zdroj: manutd.com  


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!