Darmian: Na zápas jsme připraveni

5

Matteo Darmian tvrdí, že on a jeho spoluhráči jsou na čtvrteční utkání v rámci Evropské Ligy připraveni a hodlají jej vyhrát.

Vítězství proti Feyenoordu by pro Rudé ďábly znamenalo zaujetí příčky zaručující postup do další fáze soutěže, přičemž by tento fakt už potvrdila pouhá remíza v následujícím utkání se Zorya Luhansk. K celé situaci v Evropské Lize se pak vyjádřil obránce Matteo Darmian.

Myslím, že je to těžká skupina, protože je tvořena ze silných soupeřů. Ale my jsme pořád ve hře. Teď hrajeme důležitý zápas proti Feyenoordu, který musíme zvládnout. Připravíme se na něj tak, ať jej zvládneme.

Darmian rovněž zavzpomínal na utkání odehrané v Holandsku.

Pamatuju si ho, protože to pro nás dobré utkání nebylo. Musíme to změnit a venkovní utkání začít vítězit, nicméně nyní hrajeme doma, takže to snad bude snazší. Ve čtvrtek chceme vyhrát a učinit tak naše fanoušky spokojené.

Je to velká soutěž. Dává vám příležitost postoupit do Ligy mistrů, což je pro klub jako Manchester United klíčové. A pokud chceme v této soutěži pokračovat, musíme oba zbývající zápasy vyhrát. Počínaje tím s Feyenoordem.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPL2: United – Sunderland 0:2
Ďalší článokTréning pred Európskou ligou
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!