25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Darmian: Na zápas jsme připraveni

Matteo Darmian tvrdí, že on a jeho spoluhráči jsou na čtvrteční utkání v rámci Evropské Ligy připraveni a hodlají jej vyhrát.

Vítězství proti Feyenoordu by pro Rudé ďábly znamenalo zaujetí příčky zaručující postup do další fáze soutěže, přičemž by tento fakt už potvrdila pouhá remíza v následujícím utkání se Zorya Luhansk. K celé situaci v Evropské Lize se pak vyjádřil obránce Matteo Darmian.

Myslím, že je to těžká skupina, protože je tvořena ze silných soupeřů. Ale my jsme pořád ve hře. Teď hrajeme důležitý zápas proti Feyenoordu, který musíme zvládnout. Připravíme se na něj tak, ať jej zvládneme.

Darmian rovněž zavzpomínal na utkání odehrané v Holandsku.

Pamatuju si ho, protože to pro nás dobré utkání nebylo. Musíme to změnit a venkovní utkání začít vítězit, nicméně nyní hrajeme doma, takže to snad bude snazší. Ve čtvrtek chceme vyhrát a učinit tak naše fanoušky spokojené.

Je to velká soutěž. Dává vám příležitost postoupit do Ligy mistrů, což je pro klub jako Manchester United klíčové. A pokud chceme v této soutěži pokračovat, musíme oba zbývající zápasy vyhrát. Počínaje tím s Feyenoordem.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!