Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Mediálne správy

Zlatan bude mít sochu

Zlatan ibrahimovic

Plán Švédské FA je postavit sochu Ibrahimovicovi venku před Friends Arenou v Solně. Socha bude měřit 2,7 metru a bude vzdávat hold čarostřelci, který v 116 zápasech za národní tým vsítil 62 branek.

Ibrahimovic získal už podesáté v řadě trofej pro nejlepšího hráče Švédska, což je neskutečný počin i proto, že od roku 1946, kdy se cena začal udílet, ji nikdo nezískal víc jak dvakrát. Zlatanovi se nápad líbí a oceňuje ho.

Je to neuvěřitelné. Mnoho lidí by si řeklo proč on a spekulovalo, kdo si cenu zaslouží, ale po 15 letech v národním týmu a 20 letech klubové kariéry je příjemné být oceněn. Sochy se většinou staví po smrti, ale já se cítím stále hodně živý. Až zemřu, socha tu bude stát napořád.

David Beckham, někdejší Ibrahimovicův spoluhráč z Paris Saint-German, také nešetřil chválou na svého kamaráda.

Jeho fyzička, vášeň a láska pro hru se vůbec nezměnily. Stále je jedním z nejlepších hráčů, co se kdy postavili na trávník, proto jsem také rád, že nyní hraje za Manchester United – můj tým. Za to mu děkuji.

Pro mě je Zlatan hráčem, který má třídu a chce vždy vyhrát. To se ukázalo hned, jak jsem přestoupil do PSG. Byl jedním z těch hráčů, kterým je jedno, jestli hrají důležitý zápas francouzské ligy nebo jen tak trénují. Vždy chtěl vyhrát.

Když se mu to nedařilo, byl jako jedno z mých dětí. Mohl se zbláznit, naštval se a dělal vše proto, aby se to neopakovalo. Pro mě je to vítěz.

zdroj: manutd.com

Mohlo by vás zaujať

Sharpe: Mourinho bude do Vianoc bez práce!

Marky

Sezóna ani poriadne nezačala, ale tlak a kritika graduje

Marky

Andy Cole o rivalite s Arsenalom

babel.m


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!