01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho naznačil prodloužení smlouvy s Carrickem

Jose Mourinho naznačil, že klub prodlouží smlouvu s Michaelem Carrickem po skončení této sezóny.

Pětatřicetiletý vice kapitán podepsal jednoletou smlouvu v červnu minulého roku a tento týden se vyjádřil, že je ohledně své budoucnosti v klidu a uvedl, že se tím bude zabývat před skončením aktuální smlouvy. Manažer United je plný chvály na adresu Carricka.

V posledním období ho trápili křeče, což je ale normální po zápasech ve vysokém tempu. Je smutné vidět na každém z nás, jak čas letí. Michael je fantastický hráč, vždy jsem ho obdivoval, a je škoda že ho trénuji až teď, a ne když mu bylo dvacet pět. Nicméně, víme, kdy může hrát a naopak, kdy potřebuje odpočinek. Michael Carrick je stále s námi a pravděpodobně s námi zůstane ještě jednu sezónu.

José se také vyjádřil o přechodu Paula Pogby z Italské Serie A do Permier League.

Přizpůsobuje se mnohem lépe vůči intenzitě zápasů. Je jasné, že hraje s určitými úkoly, které musí na své pozici plnit, ale zároveň má určitou volnost zaujímat některé útočné pozice, kde si myslí a cítí, že bude důležitý.

Mourinho také vysvětlil, proč nechal sedět Wayna Rooneyho v zápase s Arsenalem.

Myslel jsem, že budeme držet míc, protože Arsenal je tým, který nechává hrát soupeře a také, že budeme mít více prostoru z čehož se míče budou snadněji dostávat k útočníkům. Hráči jako Mata, Martial a Rashford jsou rychlejší a situacích jeden na jednoho lepší než Wayne. Chtěl jsem vybrat tu nejlepší možnou sestavu.

Zdroj:manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!