Valencia ocenil zdravotníky United

3

Antonio Valencia se stal mužem zápasu proti Arsenalu a svou cenu věnoval týmu zdravotníků United. Valencia ocenil, jak rychle se po operaci mohl vrátit na trávník.

Ekvádorský reprezentant si zlomil ruku 26. října, během utkání s Manchesterem City. Nakonec musel podstoupit operaci zrovna v tak rušné části sezóny.

Očekávalo se, že bude mimo hru delší čas, ale stal se menší zázrak a tak Valencia mohl nastoupit v utkání proti Arsenalu na pravé straně obrany a předvedl výborný výkon.

Bývalý hráč Wiganu dostal cenu Hráče zápasu a na svém Instagramu děkoval týmu zdravotníků, kteří sehráli významnou roli v jeho brzkém návratu na trávník.

Litujeme, že jsme nezískali všechny tři body, ale příští zápas bude lepší. Chci také poděkovat zdravotníkům United za jejich trpělivost v průběhu mého uzdravení a věnuji jim cenu, kterou jsem po utkání získal.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSpoluhráči pochválili Antonia Valenciu
Ďalší článokCarrick: Nemůžeme si nic vyčítat
B7
Vítejte na mém profilu, kde vystupuju pod jménem B7. Jmenuju se Ondra Biederman a jsem studentem Mendelovy univerzity v Brně. Miluju cestování a poznávání nových lidí, ale největší vášeň patří fotbalu a červenému týmu z Manchesteru. Manchesteru United fandím od svých 16 let, byl to Cristiano Ronaldo, kdo mě přivedl do tohoto týmu. Postupem času mi United přirostli k srdci. Klub s tak bohatou historií, úžasným stadionem a fanoušky. Můj největší zážitek byl zápas s Chelsea na Old Trafford v roce 2011, kde jsem seděl na tribuně a sledoval výhru United, připadal jsem si jako v pohádce.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!