Spoluhráči pochválili Antonia Valenciu

10

Jedno z pozitiv včerejšího utkání s londýnským Arsenalem byl výkon Antonia Valencii, který se vrátil do zápasového procesu po zranění.

Včerejší hráč zápasu hrál naposledy soutěžní utkání v říjnu, a to proti městskému rivalovi Manchesteru City. Poté se na trávník podíval až včera, přičemž podal skvělý výkon, který neunikl pochvalám ze strany spoluhráčů Michaela Carricka a Juana Maty.

Od doby, co se posunul na pozici pravého obránce, hraje neuvěřitelně. Je velmi nebezpečný v útočení, nicméně si svědomitě plní i své defenzivní úkoly. Myslím, že se také velmi zlepšil v poziční hře. Byl našim nejlepším hráčem v mnoha utkáních. Skutečnost, že se tak rychle vrátil po svém zranění, ukazuje, jak moc chce hrát. (Carrick)

Juan Mata rovněž pěl na Ekvádorce ódy.

Je to zvíře. A skvělý hráč, který je pro nás velmi důležitý jak v útočení, tak také v bránění. Na pravé straně je nepostradatelný.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: Liverpool – United 3:3
Ďalší článokValencia ocenil zdravotníky United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!