Carrick: Nemůžeme si nic vyčítat

4

Michael Carrick věří, že Manchester United udělal všechno pro to, aby získal tři body v zápase proti Arsenalu.

Tým Josého Mourinha byl na hřišti lepším týmem, který se ujal vedení po gólu Juana Maty. Zdálo se, že všechny body zůstanou na Old Trafford, ale v závěru utkání udeřil Olivier Giroud.

Carrick po zápase přiznal, že United neudělali nic špatného a pro MUTV uvedl:

Z každého utkání si musíte brát pozitiva, prostě musíte. Je o dost snazší se vypořádat s tímto výsledkem, když vidíte, že jste hráli dobře. Udělali jsme všechno pro to, abychom si vyhrát zasloužili.

Problém je, když se podíváte za zápasem a pomyslíte si, že to mělo být lepší, v tom vidím problém, ale já po zápase problém nevidím, který bychom museli řešit. Samozřejmě je tu výsledek a to je hlavní věc.

Když budeme hrát takhle častěji, jako v utkání proti Arsenalu, jsem si jistý, že vítězství budou přicházet.

Zdroj: manchestereveningnews.com

 ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokValencia ocenil zdravotníky United
Ďalší článokMourinho naznačil prodloužení smlouvy s Carrickem
B7
Vítejte na mém profilu, kde vystupuju pod jménem B7. Jmenuju se Ondra Biederman a jsem studentem Mendelovy univerzity v Brně. Miluju cestování a poznávání nových lidí, ale největší vášeň patří fotbalu a červenému týmu z Manchesteru. Manchesteru United fandím od svých 16 let, byl to Cristiano Ronaldo, kdo mě přivedl do tohoto týmu. Postupem času mi United přirostli k srdci. Klub s tak bohatou historií, úžasným stadionem a fanoušky. Můj největší zážitek byl zápas s Chelsea na Old Trafford v roce 2011, kde jsem seděl na tribuně a sledoval výhru United, připadal jsem si jako v pohádce.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!