Carrick chce spoluhráčům pomoct

2
carrick trening

Michael Carrick se nechal slyšet, že je po reprezentační pauze fyzicky v naprostém pořádku a doufá, že mu tento stav dopomůže ke skvělým výkonům.

Rudí ďáblové vyhráli všech šest utkání, v nichž Carrick nastoupil v základní sestavě a tak není divu, že si červená „šestnáctka“ přeje pokračovat v této sérii.

Fyzicky se cítím velmi dobře. Opravdu je mi skvěle. Když jste starší, musíte o sebe více pečovat, nicméně mi přišla vhod i reprezentační přestávka. V poslední době nehraju tak často, jak bych si přál, ale chápu to. Důležitý je finiš sezony a především se chovat jako tým.

Jistou inspiraci v dlouhověkosti může Carrick brát u svých dvou bývalých spoluhráčů – Paula Scholese a Ryana Giggse.

U mnoha hráčů v tomto klubu jsem viděl, jak se mají věci dělat, když je vám kolem pětatřiceti. Musíte mít hlavně sebereflexi. Jsem fyzicky v pořádku? Dokážu to ještě vůbec? A co je nejdůležitější: potřebuje mě tu ještě vůbec manažer? Jedná se tedy o hodně věcí, které musíte řešit. Každopádně ještě nejsou ani Vánoce, takže času je spousta.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Manchester United – Arsenal
Ďalší článokTréning pred zápasom s Arsenalom
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!