Rooney utrpěl zranění kolene

30

FA přišla včera s následující zprávou ohledně stavu Wayna Rooneyho:

Wayne Rooney opustil reprezentační tým a vrátil se do Manchesteru. Útočník se z důvodu menšího zranění kolene nezúčastnil dopoledního tréninku na hřišti Tottenhamu Hotspur a z tohoto důvodu dal Gareth Southgate kapitánovi volno i na utkání Anglie a Španělska, které se odehraje na stadionu Wembley. Rooney se tak může připravovat na klubové povinnosti.

Ke stavu útočníka se vyjádřil i samotný trenér Southgate.

V zápase hrát nebude. Pro mě je důležité, že v týmu máme hned několik lídrů, ne pouze jednoho. Na Rooneym byla velká zodpovědnost, kterou musíme rozložit. Pokud máte v týmu několik vůdců, můžete být hodně úspěšní.

Zda Rooney nastoupí do utkání s Arsenalem, se stále neví.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVitajte v domove anglického futbalu
Ďalší článokCarrick: Môžeme sa dotiahnuť na našich rivalov
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!