26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mata se těší na návrat na Wembley

Juan Mata je pozitivně naladěn před přátelským utkáním mezi Španělskem a Anglií, které se odehraje na stadionu Wembley.

Po tom, co se Mata nezúčastnil reprezentačních zápasů v říjnu, se opět nyní může těšit na španělský dres. A nejen proto, že se přátelské utkání odehraje ve Wembley, ale také proto, že to bude vůbec poprvé, co trio z United – Juan Mata, David de Gea a Ander Herrera – nastoupí pospolu i v reprezentačním dresu.

To se stalo naposled v roce 2011 na evropském šampionátu pro kategorii U21. Tenkrát se všichni radovali ze zlatých medailí, přičemž ve finále proti Švýcarsku rozvlnil síť Herrera a i on tak pomohl k vítězství 2:0.

Naposledy pak Mata odehrál zápas ve Wembley v rámci FA Cupu. Tehdy se jednalo o samotné finále, které United vyhráli a ofenzivní záložník má ke svému návratu opravdu pádné důvody.

Vždycky je to speciální, když hrajete ve Wembley. Vždy se tam na utkání těším a nyní je to dokonce proti Anglii. Znám od nich hodně hráčů, takže to bude opravdu speciální.

Mám radost z toho, že jsem povolán do reprezentace. Už uběhlo několik let od mého debutu, nicméně já jsem pořád stejně šťastný z toho, že za ní můžu hrát.

Zatímco Mata má už na své kontě jednačtyřicet zápasů, jeho kolega Herrera takto zkušený není.

Ander je ve skvělé formě, což mi dělá radost. Neskrývá svou vášeň pro hru a navíc je skvělý kluk jak na hřišti, tak i mimo něj. Může nám hodně pomoct, skvěle hraje jak s míčem, tak i bez něj a umí střílet branky.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!