Lingard: noví chlapci posilnili naši důvěru

8

Jesse Lingard věří, že poté co Manchester United posilnili Paul Pogba a Zlatan Ibrahimovič, může tým získávat trofeje.

Pogba pomohl Juventusu získat čtyři tituly v Italské lize v řadě, a to samé se povedlo Zlatanovi v Paris Saint-German.

Hráči, kteří přišli mohou hodně pomoct. Týden, co týden se lépe poznáváme a učíme se o sobě. Díky čtyřem novým posílám máme dostatečně silné mužstvo na to, abychom ligu v aktuální sezoně vyhráli.

Na otázku, jaký efekt přinesl do týmu Zlatan Ibrahimovič, Lingard odpověděl:

Mentalita „chtít vyhrát“ více vstoupila do mé hry. Moje první myšlenky před každým zápasem byly, hlavně abych zahrál dobře. Když přišel Zlatan, první věc, kterou řekl byla, že chce vyhrát a to přenesl na celý tým.

Co se týče Paula Pogby, Jesse připomíná, že Paul již s Manchesterem medaili vyhrál.

Když jsme vyhráli FA Youth Cup, jeho výkony byly konzistentní ve všech zápasech a hrál velmi dobře. Udělal náš tým více stabilním. Jeho pozice byla před obranou linií, kde diktoval hru. Pak vyhrával trofeje s Juventusem a nyní, když je zpět v United toho chce vyhrát ještě víc.

K otázce, aby popsal Pogbovo silné stránky na hřišti, odpověděl:

Podle mě má velký rozsah přihrávek a vizi vidět přihrávku. Je silný a velmi obtížně se mu odebírá míč. Neustále se vyvíjí.

Pokud jde o charakteristické vlastnosti mimo hrací plochu, Lingard odhalil:

V šatně je to vtipálek. Vždy se snaží tancovat a rozesmávat nás. Máme dobrou partu kluků s dobrým týmovým duchem a myslím, že se v této sezoně můžeme dostat na vrchol.

zdroj:manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMata se těší na návrat na Wembley
Ďalší článokFellaini: Vidič bol môj najtvrdší súper
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!