08/05/2021

U18: Newcastle – United 0:4

Manchester United U18 ve 12. kole Premier League U18 dokázal zvítězit nad Newcastlem U18 na jeho hřišti přesvědčivě 4:0.

Mladíci Manchesteru United měli po celou dobu utkání pod kontrolou, nicméně na úvodní branku si museli počkat až do 34. minuty utkání. To se po přihrávce Calluma Gribbina dobře umístěnou střelou prosadil Angel Gomes0:1. O tři minuty později United navýšili své vedení a to díky Gribbinovi, který proměnil pokutový kop poté, co byl v pokutovém území faulován Lee O’Connor – 0:2.

V úvodu druhého poločasu sice byli aktivnější domácí hráči, dostali se několika střeleckých příležitostí, ale skórovat se jim nepodařilo. To se povedlo hostujícím United v 66. minutě, když se do střelecké listiny zapsal střídající útočník Joshua Bohui0:3. V 70. minutě musel předčasně do sprch útočník Newcastelu Mackenizie Heaney, který obdržel dvě žluté karty a následně tedy i kartu červenou. V 87. minutě dal konečnou podobu výsledku další střídající hráč United Indy Boonen0:4.

Manchester United tak po zásluze zvítězil 4:0 a v ligové tabulce se drží na druhém místě.