30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
jose-mourinho-chris-smalling
Mediálne správy

Sky Sports: Smalling si zlomil palec

Podle zdroje Sky Sports si obránce Chris Smalling zlomil palec u nohy, což by ho vyřadilo ze hry přibližně na čtyři týdny.

Pokud se tato informace potvrdí, 26letý obránce zamešká zápas proti Arsenalu na Old Trafford, který se odehraje 19. listopadu (november). Smalling již chyběl na utkání proti Swansea, které Rudí ďáblové vyhráli 3:1 a má se za to, že se jeho zranění zhoršilo při lehkém tréninku začátkem tohoto týdne.

Chris Smalling a Luke Shaw byli kritizováni manažerem, který po výhře nad Swansea prohlásil, že „jsou v týmu ti odvážní, a tací, u kterých i malá bolest udělá rozdíl“. Následně dodal, že jako profesionál musíte „hrát až do limitu“.

Manažerovo zpochybnění práhu bolestivosti naznačovalo, že hráči utrpěli jen malé zranění, ale nyní to vypadá, že Smalling může být odstaven dokonce až do Vánoc.

K mourinhovi komentáři se vyjádřil Gary Neville, který se Smallingem pracoval, když byl asistent manažera národního týmu.

Po 4leté spolupráci [se Smallingem] mohu říci, že byl pokaždé neuvěřitelně spolehlivý a bezvadný člověk. Někdo, kdo by šel vždy hlavou proti zdi, takže jsem překvapený.

Smalling se v sestavě objevil naposledy proti Chelsea 23. října (október) a od začátku sezóny byl v sestavě v sedmi z jedenácti odehraných zápasů. Družina Josého Mourinha je nyní bez Erica Baillyho do Vánoc (koleno), zatímco pravý bek Antonio Valencia podstoupil operaci zlomeniny v ramenním kloubu.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!