Fellaini se vrátil z reprezentačního srazu

2
Marouane Fellaini

Trenér belgického výběru Roberto Martinez se nechal slyšet, že záložník Marouanne Fellaini utrpěl zranění, kvůli kterému musel opustit reprezentační sraz.

Fellaini, který už letos nastoupil k dvanácti zápasům, přičemž v tom posledním přispěl svým výkonem k vítězství 3:1 nad Swansea, nenastoupí za národní tým v utkání proti Holandsku. Kvalifikačního utkání o světový šampionát se tak zúčastní pouze hráči na holandské straně, tedy Daley Blind a Memphis Depay.

Ke stavu belgického záložníka se Martinez vyjádřil následovně:

Fellaini už v zápase se Swansea City utrpěl zranění, kvůli kterému se bude muset vrátit domů. Každopádně i tak máme čtyřiadvacet hráčů, což je dostatek.

Zda Fellaini nastoupí v následujícím utkání proti Arsenalu, se ještě neví.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokManažéra zklamal přístup některých hráčů
Ďalší článokMkhitaryan: Budem bojovať o svoj sen v United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!