Jones: Pogba je hráč světové třídy

4
paul pogba

Paul Pogba se stal hráčem zápasu proti Swansea City a Phil Jones nešetřil chválou na francouzského reprezentanta.

Pogba otevřel skóre zápasu krásným volejem z 25 metrů a celý zápas udával tón hry. Po zápase na jeho osobu uslyšel samou chválu.

Phil Jones, který se vrátil do sestavy po dlouhém zranění řekl, že byl překvapený kritikou na Pogbu během sezóny a naopak se domnívá, že Paul Pogba patří mezi nejlepší hráče světa.

Čtu to v novinách neustále dokola, na každé hlavní stránce je jméno Paul Pogba. Je to prostě neuvěřitelný hráč a patří mezi světovou třídu.

Potřebuje čas, aby se v týmu usadil. Cena, za kterou přišel do United přece není jeho chyba. On je výborný hráč a skvělý kluk. Jsem si jistý, že nám toho ještě hodně ukáže tuhle sezónu.

Pogba se nyní připojil k týmu Francie pro nadcházející reprezentační zápasy proti Švédsku a Pobřeží slonoviny. Další zápas United sehrají 19. listopadu na Old Trafford proti Arsenalu.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZlatan bude proti Arsenalu chybět
Ďalší článokMourinho si vyhliadol ďalšiu posilu do tímu skautov United
B7
Vítejte na mém profilu, kde vystupuju pod jménem B7. Jmenuju se Ondra Biederman a jsem studentem Mendelovy univerzity v Brně. Miluju cestování a poznávání nových lidí, ale největší vášeň patří fotbalu a červenému týmu z Manchesteru. Manchesteru United fandím od svých 16 let, byl to Cristiano Ronaldo, kdo mě přivedl do tohoto týmu. Postupem času mi United přirostli k srdci. Klub s tak bohatou historií, úžasným stadionem a fanoušky. Můj největší zážitek byl zápas s Chelsea na Old Trafford v roce 2011, kde jsem seděl na tribuně a sledoval výhru United, připadal jsem si jako v pohádce.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!