03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones je ze startu v utkání nadšený

Phil Jones se včera po dlouhé době zapojil do soutěžního procesu, když nastoupil v základní jedenáctce, která porazila tým Swansea 3:1.

Phil Jones naposledy nastoupil právě proti Swansea, přičemž se tento zápas datuje až k lednu tohoto roku. Po utkání byl tedy za svůj návrat velmi rád a doufá, že svými výkony udělá na manažera Mourinha dojem.

Jsem ze startu nadšený.  Tvrdě jsem pracoval, abych byl tam, kde jsem. Byly to těžké měsíce. Sledovat spoluhráče a nehrát, je velmi těžké, takže dnešek jsem si opravdu užil. Byla to noční můra, ale já se nevzdal. Dnešek je toho jasným příkladem; tvrdě jsem pracoval, abych mohl nastoupit do utkání, jako bylo toto. Chci hrát co nejvíce utkání a pokud manažer vidí, že jsem zdravý, chci mu to splatit.

Jones se také vyjádřil ke skutečnosti, zda ho dlouhá pauza ovlivnila na výkonu.

Vyhlížel jsem konec. Vaše podkolenní šlacha a hamstring na to nejsou zvyklé, nicméně je skvělé být zpět s několika škrábanci a modřinami z utkání. Je skvělé se vzbudit a být stále vyčerpán.

Obránce také okomentoval útočnou snahu svých spoluhráčů.

Byl to jeden z našich nejlepších výkonů, co se týče ofenzívy. Tvořili jsme si šanci za šancí. Lidi budou říkat, že Swansea je na dně, ale u nich je vždy náročné hrát. V těchto výkonech musíme pokračovat, protože proti Fenerbahce se nám vůbec nedařilo. Pokud v tomto budeme pokračovat, výsledky se dostaví.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!