Jones je ze startu v utkání nadšený

5

Phil Jones se včera po dlouhé době zapojil do soutěžního procesu, když nastoupil v základní jedenáctce, která porazila tým Swansea 3:1.

Phil Jones naposledy nastoupil právě proti Swansea, přičemž se tento zápas datuje až k lednu tohoto roku. Po utkání byl tedy za svůj návrat velmi rád a doufá, že svými výkony udělá na manažera Mourinha dojem.

Jsem ze startu nadšený.  Tvrdě jsem pracoval, abych byl tam, kde jsem. Byly to těžké měsíce. Sledovat spoluhráče a nehrát, je velmi těžké, takže dnešek jsem si opravdu užil. Byla to noční můra, ale já se nevzdal. Dnešek je toho jasným příkladem; tvrdě jsem pracoval, abych mohl nastoupit do utkání, jako bylo toto. Chci hrát co nejvíce utkání a pokud manažer vidí, že jsem zdravý, chci mu to splatit.

Jones se také vyjádřil ke skutečnosti, zda ho dlouhá pauza ovlivnila na výkonu.

Vyhlížel jsem konec. Vaše podkolenní šlacha a hamstring na to nejsou zvyklé, nicméně je skvělé být zpět s několika škrábanci a modřinami z utkání. Je skvělé se vzbudit a být stále vyčerpán.

Obránce také okomentoval útočnou snahu svých spoluhráčů.

Byl to jeden z našich nejlepších výkonů, co se týče ofenzívy. Tvořili jsme si šanci za šancí. Lidi budou říkat, že Swansea je na dně, ale u nich je vždy náročné hrát. V těchto výkonech musíme pokračovat, protože proti Fenerbahce se nám vůbec nedařilo. Pokud v tomto budeme pokračovat, výsledky se dostaví.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOwen nechápe Carrickovu neúčasť v zápasoch
Ďalší článokMatúš Lukáč a jeho pohľad na Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!