31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po zápase se Swansea

José Mourinho sledoval vítězství svých svěřenců 3:1 na půdě Swansea pouze z tribuny, poté co dostal jednozápasový trest. Jak již bývá zvykem, pochvaloval si, jak tým kontroloval hru. Zde je jeho pozápasový rozhovor.

 

KONTROLOVALI JSME HRU

Jsem opravdu potěšen. Od první minuty to byl klidný zápas. Všichni jsme cítili, že jsme ve hře, držíme stabilitu a kontrolujeme zápas. Hráči byli opravdu dobří v soustředění, úsilí a koncentraci v návaznosti na herní plán. Myslím, že hráli skvěle a jsem za ně šťastný.

 

ZOTAVENÍ SE PO EVROPSKÉ LIZE

Ve druhém poločase jste mohli z hráčů cítit [únavu], což bylo způsobeno pozdním pátečním návratem [z Turecka]. Navíc jsme včera měli problém s letadlem a museli jsme letět jiným, což nabouralo plány, protože jsme přiletěli až v osm večer a zmeškali tak odpolední odpočinek. Měli jsme problémy během týdne, plus hráči, kteří nemohli nastoupit, ale důležité je, že jsme se zotavili po špatném výsledku s Burnley. Výkon špatný nebyl, ale výsledek ano. Jsem z výhry opravdu potěšen, protože teď mohou hráči odletět [reprezentační povinnosti] s pocitem dobrého výkonu a výhry.

 

ZLATAN JE TÝMOVÝ HRÁČ

Nevěděl jsem o tom [Zlatan vstřelil čtyřstý klubový gól]. Já jen vím, že je to skvělý hráč pro tým. Dnes skóroval, ale minulé čtyři, nebo pět zápasů nikoliv. Na tom už ale nezáleží, protože jedna věc je mít útočníka, který vstřelí gól, ale nepřinese nic jiného a další věc je mít útočníka, který nevstřelí gól, ale dá týmu a ostatní věci. Během tohoto období, kdy Zlatan neskóroval, přinesl týmu právě ty ostatní aspekty. Jsem šťastný, že opět vstřelil góly.

 

SOUHRA

Myslím, že Micheal Carrick přinesl do hry stabilitu, Maruane Fellaini rovnováhu a Paul Pogba měl volnost. A to vše dohromady přineslo velice pozitivní výkon a souhru.

 

Zdroj:manutd.com

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!