Rojo je pripravený na stretnutie s kamarátom

6
Marcus_Rojo_2016_001

Marcos Rojo sa teší na nedeľňajšie stretnutie so svojím starým priateľom Federicom Fernandezom a je odhodlaný posunúť sa vyššie v tabuľke, keďže Manchester United cestuje na ihrisko Swansea City.

Zápas na Liberty Stadium je pre červených diablov kľúčový a Rojo, ktorý hral na juniorskom a seniorskom leveli po Fernandezovom boku v obrane za argentínsky klub Estudiantes, dúfa, že práve on bude mať po 90 minútach dôvod na úsmev.

Je to osoba, ktorú už poznám dlhú dobu. Kamaráti sme už 12 alebo 13 rokov. V Argentíne sme víťazili bok po boku. Spoločne máme za sebou už nejakú históriu. Bude to veľký zápas a akonáhle vkročíme na trávnik, sme súperi. Mimo futbalu však prechovávame dobré a dlhotrvajúce priateľstvo.

Rojo si je vedomý faktu, že United pri posledných dvoch návštevách tohto welšského celku prehrali rovnako 2:1 a dodáva, že nie je nič horšie, ako odísť si plniť svoje reprezentačné povinnosti po zaznamenaní negatívneho výsledku.

V posledných niekoľkých sezónach sme si na Liberty Stadium nepočínali zrovna najlepšie. Na tomto mieste sa hrá naozaj ťažko. Je to silný tím, ale my tam potrebujeme ísť s úmyslom získať plný bodový zisk. Musíme získať tri body a zaznamenávať ďalšie víťazstvá, aby sme aj naďalej bojovali o umiestnenie sa na špičke tabuľky.

Je zrejmé, že so začiatkom reprezentačnej prestávky sa odohrá ďalší ligový zápas až po určitej dobe. Môže sa stať, že stratíte tempo alebo nebudete hrať v tom správnom rytme. Preto je dôležité, aby ste tento zápas pred začiatkom reprezentačnej prestávky vyhrali.

zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokButt dosavadním trenérem týmu U23
Ďalší článokPreview: Swansea City – Manchester United
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.