Pogba na listině zraněných

7

Bez Paula Pogby se bude muset obejít manažer Mourinho pro následující utkání se Swansea, které se odehraje tuto neděli.

Po třiceti minutách hry zápasu s Fenerbahce, který United prohráli v poměru 2:1, se musel francouzský záložník odebrat na lavičku náhradníků. Důvodem bylo menší zranění nohy, které utrpěl po střetu se Souzou.

Pogba byl vůbec prvním hráčem, který ohrozil Volkana Demirela, nicméně jeho snaha přišla vniveč. Zlatan Ibrahimovič, který francouzského středopolaře nahradil, rovněž odešel z utkání s prázdnou.

Jelikož je pro nadcházející utkání Premier League suspendován také Ander Herrera, předpokládá se, že byl Mourinho mohl využít služby velezkušeného Bastiana Schweinsteigera, který se nedávno připojil k týmu v rámci tréninkového procesu. I k němu se před utkáním s Turky manažer vyjádřil, a to následovně:

Momentálně nemáme ani tak problém v záloze, jako spíš v obraně, ale až přijdou problémy se zálohou, představuje pro nás další možnost.

Na trávník se rovněž vrátila letošní posila Henrikh Mkhitaryan, který nahradil Rashforda, nicméně ani jemu se zápas nepodařilo otočit ve svůj prospěch.

Paul Pogba se tak z důvodu svého zranění přidá na listinu, na níž už figurují hráči jako Smalling, Bailly, či Antonio Valencia.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho po prehre s Fenerbahce Istanbul
Ďalší článokBlind: Musíme sa pripraviť na Swansea
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!