23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Téma: Fenerbahce: Manchester United

Zítra nastoupí svěřenci Mourinha do dalšího utkání Evropské ligy, přičemž soupeřem budou nevyzpytatelní Turci s van Persiem v čele. Zde je šest klíčových bodů, na které je třeba se před utkáním zaměřit.

 1. Možnost zvýšení náskoku
  United se momentálně nachází na druhé příčce skupiny, přičemž v případě vítězství by odskočili třetímu Fenerbahce na uklidňujících pět bodů. Je tedy pochopitelné, že manažer José Mourinho volá po co nejrychlejším progresu a to nejen v Evropské lize, ale také v domácí soutěži, kde jeho svěřence čekají soupeři jako Arsenal nebo Everton.
 1. Je třeba trpělivost
  Sedmatřicet střel v posledním utkání s Burnley naznačily výrazné zlepšení v předvedené hře a je pravděpodobné, že už je vše jen otázkou času, kdy góly začnou padat. Nejlepší střelec týmu Ibrahimovič se nyní může pyšnit šesti přesnými zásahy, nicméně jeho poslední trefa se datuje k 29. září do sítě Zorye. V Istanbulu bude chtít střeleckou smůlu prolomit.
 1. Bez Bastiana
  Každý fanoušek nejspíš zaregistroval návrat zkušeného Němce do tréninkového procesu, nicméně do následujícího utkání přesto nezasáhne. Je tak z důvodu absence v soupisce pro Evropskou ligu a tak si na jeho návrat musíme ještě počkat.
 1. Van Persie ve formě
  Bývalý útočník United se nyní nachází ve skvělé formě, když poslední dva zápasy vstřelil svým soupeřům z turecké ligy (Konyaspor a Karakbuspor) po dvou brankách.
 1. Bouřlivá atmosféra
  Turecké stadiony jsou pověstné svou bouřlivou atmosférou, které dokážou znepříjemnit utkání nejednomu soupeři. „Bude to těžké. Zvláště, když jsme je porazili 4:1, tak se nám budou chtít s fanoušky v zádech pomstít. Ale když se budeme soustředit, získáme všechny body,“ řekl Luke Shaw.
 1. Bezpečí fanoušků
  1227 fanoušků United odcestovalo do Turecka, přičemž všechny vláda na svých webových stránkách nabádala ke zvýšené opatrnosti v místě děje.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!