31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Marcus_Rojo_2016_001
Mediálne správy

Rojo: Proti Fenerbahce musíme být klidní

Manchester United odehraje svůj následující zápas ve čtvrtek v rámci Evropské ligy v Istanbulu proti Fenerbahce na stadionu Sukru Saracoglu a Marcos Rojo je přesvědčený, že Rudí ďáblové dokáží překonat zdejší nepřátelskou atmosféru.

Rojo cítí, že istanbulské prostředí bude pro United naprosto odlišný zážitek oproti zápasu na Old Trafford, a zároveň s nadsázkou podotkl, že si minulý duel připadal jako jediný člověk na stadionu, který si neužíval moment, kdy Robin van Persie snižoval na konečný výsledek 4:1.

Podle statistik se zdá, že Turecko je země, kde je velmi obtížné zvítězit. United zde vyhráli pouze 3 ze 7 zápasů, zatímco jedna z těchto výher se datuje až do roku 1996, za kterou se nicméně Turci pomstili 8 let poté, kdy vyhráli 3:0 nad oslabeným týmem United díky hattricku Tuncaye.

Družina Josého Mourinha může navýšit náskok na Fenerbahce na 5 bodů, ale Rojo nechce Turky podceňovat navzdory přesvědčivému vítězství v minulém zápase.

Tak určitě je to pro nás důležitý zápas. Je pro nás velmi důležité přivézt z Turecka všechny tři body, abychom si zajistili postup do vyřazovací části soutěže.

Nemůžeme zapomenout na jejich fanoušky, kteří jim dávají velkou podporu. Je důležité se správně připravit, zůstat klidní a doufejme, že odjedeme s vítězstvím.

26letý obránce má již podobnou zkušenost z Argentiny, kde hrál za Estudiantes začátkem své kariéry.

Všechny zápasy této úrovně přinášejí velmi hlasitou podporu fanoušků, kteří stojí vždy za svým týmem. O Fenerbahce je to známé, ale podobná situace je také v Jižní Americe. Musíme se ujistit, že budeme soustředění a odvedeme svou práci.

S největší pravděpodobností nastoupí v útoku proti United Robin van Persie, který vstřelil v minulém duelu gól útěchy pro svůj tým a skoro celý stadion mu aplaudoval.

Bude skvělé nastoupit znovu proti Robinovi. Snad všem se jeho gól líbil, dokonce mu za něj tleskali i fanoušci United. Měl jsem pocit, že jsem jediný kdo neslaví!

Robin je výborný hráč a my víme hodně o jeho kvalitách. Dáme si na něho velký pozor.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!