30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mlily
Mediálne správy

United a Mlily oznámili vzájemnou spolupráci

Manchester United dnes oznámil globální partnerství s firmou Mlily. Je to vůbec první smlouva, která stvrzuje spolupráci Manchesteru United s partnerem zabývajícím se výrobou matrací a polštářů.

Pětiletý kontrakt umožní novému sponzorovi podpořit United při pomoci se spánkem a zotavováním hráčů.

V dnešní době je spánek a celkově odpočinek klíčový faktor při přípravě hráčů. Mlily bude proto spolupracovat s personálem v tréninkovém centru Aon, kde budou nainstalovány jejich matrace do stávajících lůžek.

Mlily je velmi zkušená firma produkující a distribující matrace a polštáře maloobchodním partnerům po celém světě. Je světová jednička ve výrobě takzvané paměťové pěny a dalších speciálních materiálů, ze kterých jsou vyráběny jejich matrace. Nový sponzor si od partnerství slibuje posílení značky a zlepšení povědomí o firmě.

K novému kontraktu se vyjádřil Richard Arnold (Group Managing Director Manchesteru United).

Mlily má vybudované jméno firmy, která produkuje velice kvalitní produkty. Chceme co nejlépe využít nejmodernější technologie a odborné rady, které mohou pomoci našemu týmu, v tomto případě v oblasti spánku a regenerace.

Naše partnerství rozhodně dopomůže Mlily k dosáhnutí jejich globálních ambicí a přinese vysoce kvalitní produkt naší celosvětové rodině fanoušků. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Několika slovy také okomentoval smlouvu James Ni, zakladatel Mlily.

Již několik let jsme v postelovém průmyslu aktivní na mnoha marketingových kanálech. Naše zkušenosti spolu s oddáním pro tvorbu vysoce kvalitních matrací a polštářů má za výsledek pohodlný spánek bez stresu a zdravější životy našich zákazníků. Tyto výsledky jsou nyní dostupné také hráčům Manchesteru United a najdou si i širší spektrum uživatelů díky našemu globálnímu partnerství.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!