04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind: Neuvěřitelné, že jsme neskórovali

Blind přiznává pocit frustrace po včerejším zápase, ve kterém on a jeho spoluhráči pouze remizovali s Burnley bez branek.

Sedmatřicet střel vyslali svěřenci Mourinha na brankáře Toma Heatona, čímž překonali v rámci Premier League všechny své rekordy až do sezony 2003/2004, nicméně ani tato úctyhodná statistika jim nepomohla ke vstřelení branky. K této nešťastné situaci se vyjádřil obránce Blind.

Myslím, že jsme Heatonovi v čistém kontu pomohli tím, že jsme hodně z šancí neproměnili vlastní vinou, čímž nabyl sebevědomí. Je to dobrý brankář, ale vstřelit branku jsme měli. Podali jsme dobrý výkon, přičemž jsme hýřili energií. Vytvořili jsme si řadu šancí a dobře jsme si vedli i v obraně. Utkání jsme měli ve vlastních rukou a k ničemu jsme je nepustili. Hráli jsme útočně a přesně tohle chtěli fanoušci vidět. Jenom ta koncovka. Je to frustrující…

Blind upozornil na útočný projev i po vyloučení spoluhráče Andera Herrery v 68. minutě.

Samozřejmě, že vás to oslabí, ale my se s tím porvali. I v deseti hráčích jsme si vytvářeli šance. Zní to, jak kdybych se opakoval, ale taková byla realita utkání. Je neuvěřitelné, že jsme neskórovali. Doufám, že tohle byl den blbec, protože my máme skvělé útočníky i záložníky, kteří vstřelit branku umí. O tom nepochybuji. Snad ty dny přijdou.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!