24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Proč nemůže být Carrickovi 25 let

Jose Mourinho přiznal svoji frustraci o tom, proč nemůže hrát „fenomenální“ Michael Carrick více zápasů a přeje si, aby bylo Carrickovi 25 let.

Carrick (35 let) nyní hraje za United už 11. sezónu a v zápase proti Manchesteru City podal výborný výkon. Zápas proti City byl jeho pátým startem v téhle sezóně.

Jeho hra je velmi působivá a fanoušci si přejí, aby hrával pravidelně a Mourinho fanouškům rozumí, ale v pátek na předzápasové konferenci proti Burnley podotknul, že musí opatrně zvažovat zápasové vytížené v jeho pokročilém věku.

Jedna věc je mít 25 let a jiná věc je mít 35 let. Je to logika věci. Jedinou věc, kterou můžu říct je ta, že Michael je fenomenální, o tom není pochyb, ale nemůžu od něho očekávat, co očekávám od Rashforda nebo Herrery, kteří můžou hrát tři až pět zápasů po sobě, ale Carrick je výborný hráč.

Když říkáte, že hrál v posledních dvou zápasech, které jsme vyhráli, určitě to znamená, že je týmu prospěšným hráčem. Dává naší hře stabilitu i více prostoru hráčům kolem něho na hřišti být více ofenzivní. Není to jenom hráč, on vkládá do naší hry inteligenci, kterou potřebujeme.

Je to škoda, že mu není 25 let, čas zastavit nemůžete. Za pět let bude Messimu 34 let a všichni můžeme být z toho nešťastní, až mu bude 34. Michael je velmi dobrým hráčem a bude těžké ho nahradit.

Carrick věří v jeho zařazení do základní sestavy v sobotu proti Burnley na Old Trafford. Zápas začíná v 16:00.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!