30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Zlatan: Věříme si

Zlatan Ibrahimovič své první manchesterské derby oslavil gólem, nicméně to byl opravdu jediný důvod k oslavě, protože ani tato branka neodvrátila prohru Rudých ďáblů. Švédský útočník pochopitelně po této špatné zkušenosti prahne po odvetě.

Pětatřicetiletý útočník tvrdí, že právě tento typ velkého zápasu donutí hráče vydat ze sebe všechno, což jedním dechem doplnil o fakt, že bossem města chcete být za všech okolností.

Vrátit se v čase a změnit poslední výsledek už nemůžeme, ale můžeme něco udělat s tím nadcházejícím. Znova hrajeme proti City a znova doma. Poslední zápas jsme si nevedli zrovna nejlépe, ale teď máme šanci vyhrát tento zápas a posunout se dále v poháru. To je to, co chceme. Věříme si a to je hlavní.

Mají dobré hráče, kteří ví, co dělají a co potřebují, ale to samé se dá říct o nás. Je ohromné hrát proti kvalitním hráčům, protože jen proti nim ze sebe dáte maximum. Samozřejmě je to pro mě novinka (derby). Jedná se o rivaly ze stejného města; jedni jsou červení a druzí modří. A každý chce být za každých okolností bossem města.

S tímto typem utkání mám ale velké zkušenosti. Podobné zápasy jsem hrál všude po Evropě. A v mnoha z nich jsem vyšel jako vítěz, takže snad to bude i tentokrát.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!