Zlatan: Věříme si

6

Zlatan Ibrahimovič své první manchesterské derby oslavil gólem, nicméně to byl opravdu jediný důvod k oslavě, protože ani tato branka neodvrátila prohru Rudých ďáblů. Švédský útočník pochopitelně po této špatné zkušenosti prahne po odvetě.

Pětatřicetiletý útočník tvrdí, že právě tento typ velkého zápasu donutí hráče vydat ze sebe všechno, což jedním dechem doplnil o fakt, že bossem města chcete být za všech okolností.

Vrátit se v čase a změnit poslední výsledek už nemůžeme, ale můžeme něco udělat s tím nadcházejícím. Znova hrajeme proti City a znova doma. Poslední zápas jsme si nevedli zrovna nejlépe, ale teď máme šanci vyhrát tento zápas a posunout se dále v poháru. To je to, co chceme. Věříme si a to je hlavní.

Mají dobré hráče, kteří ví, co dělají a co potřebují, ale to samé se dá říct o nás. Je ohromné hrát proti kvalitním hráčům, protože jen proti nim ze sebe dáte maximum. Samozřejmě je to pro mě novinka (derby). Jedná se o rivaly ze stejného města; jedni jsou červení a druzí modří. A každý chce být za každých okolností bossem města.

S tímto typem utkání mám ale velké zkušenosti. Podobné zápasy jsem hrál všude po Evropě. A v mnoha z nich jsem vyšel jako vítěz, takže snad to bude i tentokrát.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho si stále zvyká na život v Manchesteri
Ďalší článokReview: Manchester United – Manchester City
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!